| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma imprietenesc cu un baiat? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| sorin12 a răspuns:

Mie imi place cand fetele se baga in seama si incearca sa ma 'ademeneasca' de aproape, dar oricum ar fi, un baiat isi poate da seama daca o fata il place sau nu din felul in care se comporta si cred ca si fetele stiu asta foarte bine!
In concluzi eu iti zic sa fi tu insati, dar daca vrei ceva ai grija sa te faci observat... adica baiatul sa stie ca existi!

Bafta:**

1 răspuns:
| Andrei_Croitoriu_1991 a răspuns:

Vorbeste-i pentru inceput, incearca sa intri in raza lui vizuala spre a te observa. daca faci asta si te comporti natural si el arata interes fata de tine o sa decurga de la sine lucrurile! bafta