| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa maresc volumul unei melodii pentru a avea o calitate audio mai buna? Nu am probleme cu boxa, doar ca am descarcat o melodie de pe youtube dintr-un film si calitatea audio este slaba. Un program m-ar ajuta, multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia Audacity. Este free si are o gramada de efecte.http://download.chip.eu/......73627.html
Poti sa-l iei (mai bine) de aici: http://audacity.sourceforge.net/download/windows
Iei fisierul:

Audacity 2.0.6 installer (.exe file, 22, 9 MB, including help files) for Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/Windows 8
Apoi plug-ins-urile de mai jos: LADSPA plug-ins 0.4.15 installer (.exe file, 1, 5 MB) - Contains over 90 plug-ins.
Encoderul Lame MP3 - Ii permite lui Audacit sa exporte fisiere in formatul MP3 (asta neaparat ca este pentru mp3).
FFmpeg import/export library - Allows Audacity to import and export many additional audio formats such as AC3, AMR(NB), M4A and WMA, and to import audio from video files.
Si le instalezi pe computer. Dupa care... Succes!

| BlaaBlaa a răspuns:

Poti folosii VirtualDJ