| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac o iubita de varsta mea? am 17 ani

Răspuns Câştigător
| CristiRx8 a răspuns:

In primul rand trebubie sa vorbesti cu acea fata de care iti place si sa ii spui multe glume. Daca aceasta va vorbi cu tine sau va chicoti (rade la glume) inseamna ca te place. In orice caz daca asta nu merge, bag-o in seama, gadil-o (fetele adora sa fie bagate in seama de baieti), daca e o fire mai directa o poti imbratisa. Nu sunt eu un,, doctor`` al dragostei dar am un coleg care filtreaza cu toate fetele si mereu a mers.

1 răspuns:
| ElenaWerman a răspuns:

Nu ti se pare ciudat sa zici "sa-mi fac o iubita", zici ca-ti faci o prajitura? laughing
E foarte simplu, daca iti place o anume individa spune-i drept in fata si cu asta basta.
Iar daca nu iti place nicio individa, mai asteapta; o sa-ti cada cu tronc cineva la un moment dat. Nu fi egoist. Ai rabdare happy