| AlinatianaAD a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac un piercing in limba la un salon fara sa afle mama avand in vedere faptul ca sora mea nu vrea sa ma ajute? am 13 ani
Daca merg cu un prieten/prietena de 18 ani are ceva? Cat costa? Si cum ma ingrijesc ca sa nu se infecteze?
Dau funda

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca nici cel mai ilegal salon nu o sa iti faca piercing in limba la 13 ani nici daca ai merge cu parintii dapai fara.

Si o sa te ajute la invatat faptul ca ai sa ai o bucata de fier in limba?