| Pisicanazdravana a întrebat:

Cum as putea sa-mi schimb numele de facebook, chiar daca mi-am ales deja 5 nume? plzz...

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Daca ai deja 5 nume nu iti mai merge si vei ramane cu cel pe care il ai acum.Asa am patit si eu!

| eluboy13 a răspuns:

Langa butonul "Acasa " e o sageata in jos, selectezi acolo "Setarile Contului" si apare acolo "Nume".Dai click pe "Editeaza" bagi noul nume si gata :*

| RedBuLLBeSt a răspuns:

Mergi la ''Setarile Contului'' iti apar mai multe optiuni unde scrie ''Nume'' in dreapta iti apare ''Editeaza'' dai clic faci ce iti cere acolo dupa ce ai finalizat dai clic pe ''Salveaza Modificarile''
Succes!

| Irrynuka_Irry_1964 a răspuns:

Si eu cautam chestia asta si am gasit intrebarea ta si raspunsurile celorlalti. Dar stiu la ce te refereai: Adica cum pot sa imi schimb numele de facebook daca numai pot. Ca numai poti sa iti pui unu' nou.