| diAAAa a întrebat:

Cum as putea sa par mai mica de statura?straight face

Răspuns Câştigător
| Puppetzz a răspuns:

Salut
Sti ca fiecare baiat isi doreste o prietena inalta. nu?tongue cel putin majoritatea. 1. 71 e numai bine

7 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Da, e frumos sa fii inalta, hai sa facem schimb de craci ca eu sunt maruntzica, trebuie sa imi iau tocuri f.inalte sa fiu mai mare

| membrugirl2010 a răspuns:

E frumos sa fii inalta, ce inaltime ai?

| membrugirl2010 a răspuns:

Vai... e super:X trebuie' sa te bucuri ca ai 1, 71 -> paluga inseamna sa ai peste 1, 80 mie imi place; eu am 1. 67 si sunt micuta, nu stiu...

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Incearca umbli descultabig grin

| pitz1rullz a răspuns:

Eu stiu ca poti parea mai mica de statura daca porti palarii si ai breton...big grin sper sa te ajutehappybatting eyelashes:O3:*

| georgiana1000 a răspuns:

Pai incearca sa porti mai mult panataloni lungi decat cei scurtzi sau fuste rochii etc., dar pantalonii sa aiba putin gust ca sa nu cada ca niste scandure pe tine... iar in ceea ce priveste incaltaminte ceva fara toc... Sper sa iti vie de ajutor! Funda? puppy dog eyes

| diAAAa explică:

@membrugirl2010, am 1, 71 ...si nu imi place deloc.