| eek a întrebat:

Cum as putea sa scap de acneea de pe spate?

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Mai si eu am avut...erau mai ales in zona umerilor si nu puteam purta nimic cu spatele gol, dar de vreo 2 ani am observat ca statul la plaja mi le usuca si imi mai trec.am incerkt fel de fel de creme si nu m.au ajutat prea mult pentru ca imediat dupa imi mai ieseau altii...
incearca sa mergi si la un dermatolog BUN nu la unul care te trimite dintr. un loc in altul si vezi ce. ti recomanda, pentru ca te va ajuta si mai mult, asta depinzand si de tipul pielii tale.
multa bafta

4 răspunsuri:
| laurentiu_9029 a răspuns:

Cu ajutorul flexului.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Consultă un dermatolog pentru diagnostic diferențial și tratament specific.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Institutul Cantacuzino creeaza auto-vaccin pentru acnee, eficace 100 %, nu raman cicatrice. Pret 20 roni.