| mondici a întrebat:

Cum as putea sa scap de cosuri? Pentru ca ma deranjeaza tare si nu stiu cum as putea sa scap de ele... FUNDA pentru cel mai bun raspuns si cel mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Ce raspunsuri insipide! Zynerit..mhm..este bun, dar s a auzit de cazuri in care dupa ce intrerupeai tratamentul iti apareau mai multe. pai.din punctul meu de vedere ai multe optiuni bune.

uite ce am folosit eu si a fost bun:
brevoxyl, trebuie aplicat seara cand nu mai este soare, costa vreo 30 lei la farmacie.
sapun cu sulf, sapun de casa, sapun cu argila. le gasesti la plafar.
masca cu argila.am folosit de la farmec si au fost bune dar pe un termen mai lung.
de la nivea young crema de noapte si gelul de curatare.

am auzit ca este foarte bun isotrexinul.si mibazonul (se gaseste la farmaciile veterinare) care se foloseste doar impreuna cu tinctura de propolis. foloseste o prietena si chiar da roade. eu nu am folosit pentru ca folosesc brevoxyl. este foarte bun.

este foarte important sa te dai cu o lotiune tonica, crema hidratanta si sa te demachiezi. sper ca te am ajutat. bafta!

4 răspunsuri:
| MihaiN1 a răspuns:

Baieti!

| Toxicℓσνє a răspuns:

Fondul de ten e solutiahee hee

| oTrueBlood a răspuns:

Buna. Mergi la farmacie si cumpara o crema antiacneeica. thinking ti-as recomanda Zynerit. Funda?batting eyelashes

| Bebii a răspuns:

Pai poti sa mergi la farmacie sa iti iei o crema pentru cosuri sau sa faci o vizita la dermatolog...