| Roscataaa a întrebat:

Cum as putea sa slabesc la fata? Va rog mult! fundooiii

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

----> Sa`ti dai palme! (nu glumesc waiting )

---> Verisoara mea era grasutza rau la fata si tot si-a dat palme (dar nu de`alea dureroase! happy ) si a slabit uimitor (in senusul bun!). Acum parca este o alta persoana! big grin

----> Timp de o saptamana daca faci acest lucru iti garantez 99 % din 100 % ca vei slabi! (de ala 1% nu sunt foarte sigura tongue )

---> Pupici! :*

| stweety10 a răspuns:

Ca sa slabesti la fata trebuie sa slabesti cu totul. Dar banuiesc ca la corp iti place cum arati, din moment ce ai zis numai la fata. De ce vrei sa slabesti, mie mi-ar placea sa fiu mai grasuta la fata.

| Roscataaa explică:

Am sa incerc iar dupa o saptamana itii voi da fundiitsaa dacaa a merss:*

| MMFlorin a răspuns:

Daca vrei sa slabesti la fata trebuie sa faci exerciti care includ muschi faciali happy