| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni! ce as putea sa mananc atunci cand imi vine pofta de ceva dulce?
poate sa fie ceva dulce, dar nu ciocolata si asa.
stiti voi.
fundooiii.:-x
multsam. :-x

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Tot ce e preparat in casa, ca e si bun, si sanatosbig grin macar stii ca e facut de tinewinking nu cu e-urile din magazinbig grin si asa iti faci si poftawinking

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ceva natural. Miere sau gem.

| IrinaAndreea a răspuns:

Budinca de aia la plic, se prepara repede;
Napolitane cu gem, mie imi plac foarte mult;
Clatite cu gem sau finetti;
Chec in cana, gasesti aici reteta http://irina-andreea.blogspot.com/2009/04/atentie-se-prajitureste.html

| valy a răspuns:

Ai putea sa iti prepari un cheg.sau niste clatite cu ciocolta.sunt multe retete de ceva dulce pe care le poti pregati usor sa iti faci pofta:*

| bubiko_8310 a răspuns:

Pai ce poti sa mananci? Un corn cu gem laughing halva, halvita, dulceata de trandafiri care e super buna, chec. Ceva de la forneti?

| Doddel a răspuns:

Inghetata ca tot e vara, napolitane

| danutza45 a răspuns:

Salata de fructe. o lasi putin la frigider.si e delicioasa:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pepene. E alegerea perfecta pe timp de vara.In rest, ai putea consuma alte fructe dulci, dulceata/gem cu paine, iaurt amestecat cu fructe si miere, nuca cu miere sau lamaie cu zahar(aceasta combinatie doar ocazional).