| stefanuc a întrebat:

Cum tachinez o fata? E fata pe care o plac! Daca fac asta e rau? Sau bine? Vreau exemple de tachinari!

8 răspunsuri:
| petitconseil a răspuns:

De ce sa o tachinezi cand ai putea sa ii faci niste complimente dragute si sincere? Va incepe sa te urasca daca vei incerca cu ''tachinari''.Sau tu vrei ca relatia ta sa inceapa urat din prima? Gandeste-te, nici unei fete nu ii place un ''mistocar''.

| GaZa1994 a răspuns:

Cum a zis altcineva in alt comentariu: Spune-i ca e pitică sau roșcată, sau ceva aiurea dar sa i-o spui mereu si sa isi dea seama ca o tachinezi. Sau sa ii dai o palma la fund când nu se așteaptă. Asta o sa fie din pentru amândoi

| CatalinDNK a răspuns:

Parerea mea este ca nu ar trebui sa o tachinezi. Asta am incercat si eu si s-a suparat pe mine. Mai bine vorbesti cu ea, deveniti prieteni. Ii cumperi ceva frumos. La inceout o sa fie mai greu dar pe urma o sa inceapa sa te placa. Ai grija la comportament. Unei fete nu ii plac baietii nesimtiti. Iti spun din propria experienta. Bafta bro!winking

| stefanuc explică (pentru CatalinDNK):

Nu sunt nesimtit! Nici nu o faceam, ma refer la faza cu tachinatul! Dar voiam niste exemple ca sa stiu ce sa nu fac! Nu ca as fi vrut sa le pun in practica! Insa este ceva daca mi-a spus ca e cu cineva? Insa e ceva ce ma face sa cred ca nu e cu nimeni! Ieri s-a intamplat lucrul care ma face sa nu cred ca e cu cineva!

| CatalinDNK a răspuns (pentru stefanuc):

Nu am spus ca esti nesimtit bro, am spus ca fetelor nu le plac nesimtitii. Poate e singura fata, nu stiu ce sa zic. Spune-i direct ce simti! Bafta!

| stefanuc explică (pentru CatalinDNK):

Nu.Nu am sous ca m-ai facut tu nesimtit sau ceva! Ci doar ca nu voi face asta pentru ca e gest de nesimtire! Si eu nu su t asa!

| CatalinDNK a răspuns (pentru stefanuc):

Bine happy

| AndreeaDeea002 a răspuns:

Pai spune-i că e pitica, nu e tocmai ideal sa tachinezi fata pe care o placi multe din noi nu prea înghit asta și e posibil să o pierzi.