| KazakZtan a întrebat:

Cum asi putea sa imi ingros vocea. tinand cont ca am 14 ani nu am o voce foarte " groasa " dar mi-asi dori fiind ca ador foarte mult vocea lui UzZi de la B. U. G mafia si asi face tot posibilul sa am o voce asemanatoare :X:X si apropo dau fundita :X happy

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vocea se ingroasa cu timpul...ai doar 14 ani, nu poti avea o voce groasa

| mirunik28 a răspuns:

Fumeazahappy sau fa o raceala puternica la gat de unde iti vor ramane sechele la vocehappy au fost cazuri tongue

| fallen213 a răspuns:

Apuca-te de fumat laughing ca asta face el in cel mai bun caz niste iarba nu strica

| andrei1997sv a răspuns:

Trebuie sa fumezi

laughing))