| JayKlein1 a întrebat:

Deci vreau sa fac o farsa la telefon unui coleg si vreau sa am voce de fata...cum facrolling on the floor ma duc sa imi ascut limba?rolling on the floorSi apropo...o colega ma dispera cu o intrebare:
"Cum pot sa imi ingros vocea sa fie ca si a unui baiat?"
Sper ca ne veti putea ajuta p amandoiwinking Ms anticipat
P.S:Funda!

5 răspunsuri:
| strazi1 a răspuns:

Ca sa iti ascuti limba, pune-o la polizor un pic silly laughing

| Bogdan_Numai_1991 a răspuns:

Ca sa-ti ingrosi vocea este usor,sa vorbeasca printr-o patura sau o carpa la gura,merge si sa pui tricoul, cat despre vocea subtire, e cam greu, daca nu ai calitati de soprana, nu ai nicio sansa.