| Debb. a întrebat:

Cum asi putea sa ma despart de un baiat fara sa-l fac sa sufere prea mult?

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Fa-l sa se supere pe tine. Da-i un motiv sa isi doreasca sa nu mai fie cu tine.happyIn acest caz el o sa fie cel care se desparte de tine happyAsa nu are cum sa sufere happy
Succes!winking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca ar suferi inseamanc a tine la tine, de ce l-ai lasa?

cami
| cami a răspuns:

Ia-o si tu cu inceputul:
Fi mai indiferenta, pasiva, neinteresata, fa-l sa se plictiseasca, chestii de astea, care sa-l faca pe el sa nu regrete, ci sa zica: "lasa ca n-am pierdut mare lucru".altfel nu prea vad cumhee hee "sa nu sufere."

| cooola a răspuns:

Mai bine fii sincera si spune ce ai de zisbig grin...este cel mai bine