| Cristinaaamariii a întrebat:

Cum as putea sa ma despart de un baiat care ma iubeste foarte mult(intr-un mod dragut)?

Răspuns Câştigător
| Morrígu a răspuns:

Okay, trebuie sa fac si asta.

- Buna.
- Trebuie sa vorbim si am nevoie de intelegerea ta.
- sigur, s-a intamplat ceva?
- uite, lucrurile s-au schimbat intre noi si nu mai este ca la inceput. Nu, nu intelege gresit, nu te-ai schimbat tu. Tu esti la fel de minunat doar ca eu nu mai simt pentru tine ce simti tu.
Iarta-ma, vreau o pauza.
( toata lumea stie ca " vreau o pauza " inseamna : du-te naibi, nu te mai supot, ma despart de tine! )
M-a cam luat puțin valul.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îi spui că ai nişte probleme şi relaţia nu mai poate continua...sigur înţelege.

| TeckTonik997 a răspuns:

Saracul de el, de ce ii frangi inima?

Răspuns utilizator avertizat
| 16Gabriela a răspuns:

Trebuie sa ii spui cand va intalniti, nu pe facebook prin mesaje sau pe telefon, ii spui ca ramaneti prieteni. Oricum mai bine nu te desparti de el, daca chiar vezi ca tine la tine, nu are rost sa il pierzi, sa te piarda.