| eusnualta_8950 a întrebat:

Cum ati descrie voi raiul? pentru cea mai buna descriere fundita :*

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Imi imaginez raiul ca pe cea mai frumoasa zi de vara traita, la marginea unui lac, cu flori minunate si padure de brazi, unde domina linistea sufleteasca, pasarelele cantand de zor, ingerasi ce canta frumos. O parte din Rai este pe pamant, dar nu toata lumea o vede.Raiul mai poate fi cu multi ingerii pamant si multi pomi, soare, pace si liniste traind vesnic alaturi de Dumnezeu.

| anss23 a răspuns:

Să te scalzi în Nutella...day dreaming