| tremuriciiuliana a întrebat:

Cum ati reactiona daca fostul/fosta prietena var face din nou "ochii dulci"? ce parere aveti despre complimentele facute dupa ce s-a terminat o relatie? cum le interpretati?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A face complimente e o arta cam rar intalalnita. Unii spun "Te iubesc" in loc de "multumesc". Asa ca...tongue
Fara complimente puerile. Zicbig grin

| St!L a răspuns:

Nu am de unde sa stiu, probabil aceea persoana a realizat ca tine din nou la tine si ca vrea sa fiti din nou impreuna...

| spyceygirl a răspuns:

Ehhh, urasclaughing)adica na., mi place, mai ales ca eu il mai iubesc, si cand mapriveste asabatting eyelashesin ochi, ma topesc, ca acum cand iti scriu
laughing)
ajutoooooor ma tooooooooooopesc...bye am ama mmmmm muuuuurrr.nup nup
traiesc
deci e un nesimtit zic eu asa de fata(si in gandu meu, ahh ce privire mai are)laughing
daca il mai iubesti da-i sanse daca nu.lasa-l cu "ochii lui dulci"

| broscutsaaa a răspuns:

Depinde si ce ganduri are. laughing

| miauu a răspuns:

M-am despartit acum 5 luni de el, iar eu acum am o relatie cu un altu.
iar de la el de zilele trecute am cateva "masuri" si comuri:
asta e pe hi5:"Chiar vrei sa te sarut cum te'am sarutat prima data? stiu ca a fost cam eshec/succes

Scumpa.Vedeti baieti ca e scumpa rau

Nu aveti voi atatia bani

Hai sa fie draguta

asta e un mass:"mai este pe aici cineva care ma iubeste mushi mushi di tat? mass'pentru unele pers "

sia sta vara ma mai cauta
nah m-am obisnuit cu el

| Alexxa10 a răspuns:

Pai depinde si cauza din care v-ati despartit. Pentru ca daca a fost vina ta, este probabil sa doresti sa te impaci cu el. Daca a fost el de vina, conteaza si greseala. Eu una minciuna nu o suport! Deci peste asta nu as trece... sau depinde cat de mare a fosttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca a ramas singur/a si acum e bun, si fraierul asta sau trudita asta.adica paiul de care se agata innecatul.mai e si chestia cu a doua sansa.depinde de fistecare.