| oana_1897 a întrebat:

Cum ati vrea sa fie profii 2009-2010?

Răspuns Câştigător
| tremuriciiuliana a răspuns:

Eu mi-as dori ca profi sa fie mai exigenti nu asa de nepasatori cat mai rai

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Muti ca sa nu ma mai frecelaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa stie sa explice bine lectia, sa nu tipe din orice.Sa vb calm si sa nu dea prea multe teme love struck
Ar fi minunat daca ar fi asa big grin

nony
| nony a răspuns:

Pensionari rolling on the floor

| JackieSue a răspuns:

intelegatori...

| Pho3nix a răspuns:

As vrea sa ne inteleaga si pe noi si sa se arunce de pe bloc de dragul nostru. (nu ma refer la toti profii)
Prefer un bloc cu 10 etaje.happy

| covexrobu a răspuns:

Cum vor ei laughing pentru ca nu mai umblu la scoala ci la facultate devil dar de preferat ar fi sa ne ajute sa trecem mai usor la examene si sa ne lase mai lejer big grin

HepHap
| HepHap a răspuns:

Exigenti, foarte exigenti!

| Gabry a răspuns:

Inexisistentihappy

| Bloo2 a răspuns:

Un pic mai calmi laughing)...

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Cat mi putin la ore, si mai putin exigenti

| Alex_9605 a răspuns:

Indiferenti.Sa se mai gandeasca putin ca nu le ajunge salariul.Sa bage o greva nu m'ar deranja.

| Livianananana a răspuns:

Sa ne inteleaga mai bine

| vyol3ta a răspuns:

Bolnavi devil