| zamfira a întrebat:

Ce va propuneti sa faceti in 2010? Eu as vrea ca in acest an sa calatoresc mai mult decat am facut-o in 2009.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vreau ca anul 2010 sa fie frumos.Si o sa fie.Stiu asta.Depinde de cat de multe voi face eu ca sa devin un om mai bun.Restul sunt detalii

| User a răspuns:

Sa castig 1 mil euro drooling (macar). la loto. sau oriunde.

lolita
| lolita a răspuns:

Sa ajung in tara, dar cum se anunta vremurile nu prea cred. in rest lucruri normale.

| anad a răspuns:

Imi doresc sa calatoresc in acest an in Grecia si am sa incerc sa fac tot posibilul sa reusesc.Pentru restul timpului imi propun sa fiu optimista sa pot trece peste rutina zilnica, peste stirile alarmante si panicarde din media (si din folclorul local) si sa stau cat mai mult in aer liber dupa ce se face timp frumos.

| LuS[z] a răspuns:

Sa reusesc o medie mai mare ca anul trecut.sa-mi vad versorul cel mai tanarlaughing)sa ma duc la mare...etc

| DeeAnna. a răspuns:

Sa ma straduiesc sa am rezultate mai bune, sa intru la profilul la care doresc.
Sa imi multumesc parintii, sa fac tot ce nu am putut sa fac in 2010.
happy