| BlackHear7 a întrebat:

Cum bag niste bani pe paypal? Din ce am inteles e ca ma duc la o banca. oricare si. nu stiu mai departe. cu asta vreau sa ma lamuriti si inca ceva. vreau sa comand niste chestii de pe un site dup ce mi-am pus tot ce am vrut in cos.mi-a aparut si pretul pentru livrare. Mai trebuie sa platesc ceva in plus cand pachetul ajunge in Romania? De fapt cand ajunge la mine..la destinatie?

5 răspunsuri:
| R3dC0d3 a răspuns:

Prima data iti faci cont paypal dupa care, mergi la banca iti faci cont bancar daca nu ai, eu am la transilvania dar ar trebui sa fie cam la fel peste tot iti faci cont, iti da card peste cateva zile(7 zile...) ii rogi sa-ti faca si cont online daca pot ii cam 5 lei pe luna da o sa-ti trebuiasca, depui cel putin 10 lei pe cont, intri pe paypal adaugi cardul o sa vrea ultimele cifre ale tranzactiei le iei de pe contul primit si dupa poti sa-ti transferi cum vrei

la a 2-a problema... cred ca difera de la site la site

| BlackHear7 explică (pentru R3dC0d3):

Chiar nu exista alta metoda..imi trebuie urgent nu pot sa astept 7 zile dupa card.

| R3dC0d3 a răspuns:

Uita-te jos ca iti arata metodele de plata de-si paypal ii cea mai buna dupa parerea mea