| anonim3333333333 a întrebat:

Cum cauti ce note au luat cei de la examen din Republica Moldova?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ctice.md:8082/verif/ab/, ma rog, daca ai tot ce trebuie.
Notele altor persoane le gasesti si la centrele de bac.

| DryIce a răspuns:

Cand cauti pe google cauti pe google Romania. Sa intri pe google moldova scrie www.google.md si acolo scrie note examen. Depinde ce examen, daca e de facultate e posibil sa fie in deep web si google nu are acces in acele baze de date (de asta ii spune deep web). Unele universitati au site de logare unde se vad note, etc. Deci depinde ce examen vrei ca nu ai precizat. :P

| anonim3333333333 explică (pentru DryIce):

Examen de a 8a. Si as vrea un link :*

| anonim3333333333 explică (pentru DryIce):

Examenul de a 8a. As dori un link.

| anonim3333333333 explică:

Examenul din a 8a. Eu sunt din Romania si as vrea sa vad cat a luat cineva din Republica Moldova.