| Șttefania a întrebat:

Cum cine seaman in familia mea?
Eu iubesc foarte mult animalele, dar parintilor mei nu si nici sorei mele
cu cine seaman?
App am o matusa dar are caine in apartament si ea iubeste animalele.
cu cine seaman?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Oamenii care iubesc animalele sun oameni care au un suflet mare, sunt placuti in societate si prin firea lor intotdeauna reusesc in viata. Deci nu-ti mai pune intrebari fara raspuns, fii mandra ca ai aceasta calitate umana. Si eu iubesc animalutele, acestea de multe ori simt orice stare sufleteasca prin care treci.

| LNK a răspuns:

In primul rand, opreste-te din scris "cu cine seman?". Ai spus asta de 3 ori intr-o intrebare.
De unde sa stim noi cu cine semeni? Si mai mult, de ce e asa de important? thinking

| N3rvos a răspuns:

Nu trebuie sa semeni cu nimeni, cunosc persoane care au oki albastri si parinti lor nu ii au asa, multe lucruri tine si de gene si de generatiile trecute, uite de exemplu eu sunt innebunit de motoare, mama sa nu auda de asa ceva ii e frica cand m-a vazut prima data pe un motor am zis ca face infarct, taicamiu la fel nu il pasioneaza asa ceva, in schimb bunicul din partea mamei toata tineretea lui a avut motoare si este foarte pasionatl de asa ceva, deci nu trebuie neaparat sa semeni cu parinti tai sau cu cineva din familie, pasiunie pentru motore sau in cazul tau ca iubesti animalele sunt deprinderi ce pot fi insuflate.Adik e posibil o persoana care o admiri u sa aiba o pasiune pentru animale si sa te fi atras si pe tine astfel
PS:Sper ca ai intzeles ceva din ce am spusbig grin
Numai Bine!big grin

| Deer a răspuns:

Părinții mei urăsc animalele, dar eu le ador...
Eu cu cine seamăn?