| anonim_4396 a întrebat:

Cum conving o fata sa ma sarute frantuzesc, desi nu suntem iubiti? Sau cum fac sa o sarut? Raspunsuri pentru funda va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| THC26 a răspuns:

Mie mi-a mers astabatting eyelashes! Jucati adevar sau provocare happy... Dar inainte sa joci ii spui unui prieten sa iti spune provocarea aia smug mie mi-a merswinking... Bafta. Funda?

3 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

Puneti un pariu, si asta sa fie mizawinking

| LOADING █████████99% a răspuns:

Bunakiss.
Cum sa faci sa o saruti? Nimic mai simplu daca ai tupeu, pur si simplu o saruti.Problemele? Daca nu te place si ea se poate sa te alegi cu.o mare palmahee hee. Daca te place sunt sanse destul de mari sa fiti impreuna.
Succeslove struck

| kissanutza a răspuns:

O cuceresti,ii vorbesti frumos,te dai pe langa ea...ii dai o intalnire si cand nu se asteapta, hop top, ai si bagat limbahee hee