| rose345 a întrebat:

Cum credeți că vor fi subiectele la evaluarea națională pentru elevii clasei a VIII-a? Grele?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Din experienta mea, am observat ca simularile sunt, de obicei, mai dificile, iar proba propriu-zisa este accesibila. Cand am dat BAC-ul am avut impresia ca cei care au ales subiectul chiar au vrut sa ne ajute si au avut interesul ca tot mai multi elevi sa promoveze. La Evaluare mi s-a parut cam la fel. Cine si-a dat interesul in timpul scolii si s-a pregatit si suplimentar inainte de examen nu ar trebui sa aiba probleme.

3 răspunsuri:
| ALittleDeath a răspuns:

Foarte grele.
Doar cei mai puternici vor reusi sa ia un amarat de 5. Sa te vad!

| GetReal a răspuns:

Mda, voi va plangeti de amarata aia de evaluare, altii au bac-ul. laughing

| Mihai_Andrei_1990_zCgD a răspuns:

Nu cred ca o sa fie grele deoarece simularile au fost greute... deci nu