| yry_5615 a întrebat:

Cum credeti adolescentii din ziua de azi sunt la fel ca cei de acum 10 ani...

5 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

Hei! NU ei nu sunt deloc la fellaughing sunt cu totul diferiti acum au alte stiluri alte preocupatii si cu totul alt caracter! Atunci era altfel, dar acum sau mai schimbat lucrurile oamenii/adolescentii/copii etc.sunt diferiti pe zi ce trece ei evolueaza!happy Funda?

| Oti a răspuns:

Guma Turbo si istoria ei spune totul.

| dragalasa a răspuns:

Nu is la fel

| sophieLY a răspuns:

No way! Adolescentii din prezent nu au foarte multe asemanari cu cei din trecut.In niciun caz nu putem asemana acele vremuri "fericite" cu acesti ani plini de traficanti de droguri sau "fete" de pe marginea drumului.As vrea sa vad cum au trait cei din trecut si sa fac niste deosebiri intre ei si noi.
Numai bine!

| yry_5615 explică:

Cum gandesc,cum vorbesc, cum se imbraca, daca mai exista cei 7 ani de acasa.Se mai poate schimbaceva la ei?