| TurdaVasi a întrebat:

Cum credeti ca a murit Bruce Lee?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

A murit din cauza mafiotilor chineji

| cristiiiiiii a răspuns:

Sunt foarte multe speculatii: unii spun droguri, altii mafia, eu cred ca avea unele probleme medicale

| PinkPanter a răspuns:

Cred ca ucis de mafie

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu mai faceti speculatii.A suferit un atac cerebral, in urma unei tumori in zona creierului.

| tsunami11 a răspuns:

Cred ca o murit din cauza drogurilor.

| LiviuStefan a răspuns:

S-a luat de nepotu' lui Chuck Norris!laughing

| zoeZoe a răspuns:

Mafia chinezeasca l-a omorat.

| BeInnocent a răspuns:

Probabil cu ochii inchisi a murit laughing. Ca sa fie si ceva funny big hug.

| okokokokokok a răspuns:

A intrar intr-o coma misterioasa.

| Rebeshkaa a răspuns:

A fost omorat. in filmul cu poarta dragonului chiar l-o urmarit cineva in camera oglinzilor, a disparut cv timp... am asta era cosmarul lui laughing chestia cu oglinzile. clar totush k a fost ucis