| Asta mica! a întrebat:

Cum credeti ca arat?

vreau sa stiu parerea voastrahappy

P. S:happy new year!happy

happy

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Dragutzalove struck

18 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Cu tot parfumul florilor,cu toate luminile din lume,cu toate zambetele lumii iti doresc ca visele sa ti se indeplineasca.Sa ai parte de cel mai frumos 2010!La Multi Anilove struck!

| psiholoaga a răspuns:

Pufoasa si cu ochii beliti. Happy new year si tie!

| daii a răspuns:

Pai. din poza aia de la avatar nu am ce zice. Esti faina. Dar pune o poza cu tine si atunci iti vom zice mai detailathappy

by daiiwinking

daniela
| daniela a răspuns:

Simplu un cap, 2 maini, 2 picioare si o inima mare daca esti aici pe TPU

| anss23 a răspuns:

E tare poza. Mi-am pus-o si eu la avatar.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Cred ca esti... mica, roz, cu mult par laughing, 2 ochi mari, si o codita in varfu` capului.

| Aliyaa a răspuns:

Arati ca un ghemoc roz si pufosi cu ochii mariwinking

| Tabii. a răspuns:

Nu-mi spune ca vrei sa ne ceri parerea cum sa te tunzi, uite sfatul meu:chealabig grin app draguta culoarea parului

| -=AleCS=- a răspuns:

Ai 2 maini, 2 picioare, 1 cap etc cam tot ce are un om(femeie) dar in deosebire
tu ai 2 picioare luuuuuuungi da luuuungi nu numa asa... sti cat de lungi? pana in pamant laughing

| fsdfsd a răspuns:

Arati bine...cu degetul

Răspuns utilizator avertizat
| amOre) a răspuns:

Cam holbaţika =D 6i kuloarea la par da joS toT ce misca =D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi cred că ai două picioare, două mâini, două bucâți țâțe, douăzeci bucăți degete (5x4), doi ochi, două urechi, două buze (sus, și două jos), două buci, doi obraji, două nări, două sfârcuri, două bulane și etc. Am dreptate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum gindeste-te si tu. Daca ai la avatar o minge paroasa, noi ce idee sa ne facem? Ca esti plina de par nu? Mai ceva decit Yeti.
http://nose4news.files.wordpress.com/2009/03/yeti.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Api thinking ia din parti thinking intoarcete. da stai asa...huuuuu, te sun euwinking. De unde vrei sa stim daca nu ne dai pozewinking. Arati ca un om thinking putin mai paros thinking si fucsya, da facem abstractie oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crystina, pai cum spuneam. M-am uitat la avatar, ce n-am nimerit-o? Mai am dreptul la o incercare atunci, ca asa e fair play.
http://www.studentsoftheworld.info/sites/society/img/27348_yeti.jpg
Sau asa, poate de asta data o nimeresc
http://www.ics.uci.edu/~eppstein/pix/sdz3/Orangutan-m.jpg
Si in cazul asta, am si doua poze de cind erai bebe
http://www.moonbattery.com/orangutan.jpg
http://www.worldproutassembly.org/orangutan-pictures.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crystina, am glumit fata, ce nu stii de gluma?hee hee