| Dorina_3787 a întrebat:

Cum credeti toti baietii sunt la fel?

Răspuns Câştigător
| babygyrl a răspuns:

Pai cel mai des intalnita explicatie e aceea ca baietii isi doresc doar sa se culce cu o fata. Dupa parerea mea nu toti sunt asa, mai sunt si altii si am cunosc dar nu ma simt atrasa de acestia pentru ca imi place la un baiat sa fie mai ``nebun``. Sau mai poate fi faptul ca toti pana la urma se plictisesc si se intorc fff greu la tine dupa parerea mea.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bineinteles.Toti au aceeasi caracterisitica comuna atat de discutata de femei la o cafea.Nu pot sa zic ca mi-e rusinelaughing

| Lora a răspuns:

Nu

| Ana a răspuns:

Bine-nteles ca nu toti sunt la fel, fiecare cu caracterul lui

| ZeWsSs a răspuns:

Nu nu cred depinde de caracterul fiecaruia... dar dc intrebi asta?

| ZeWsSs a răspuns:

Nu sunt toti la fel depinde de caracterul fiecaruia

| Katerine a răspuns:

Nu.