| stefyeli a întrebat:

Cum denunt o persoana pe facebook?

Răspuns Câştigător
| menotyou444 a răspuns:

Te duci pe pagina de profil si sub prieteni la profilul persoanei scrie acolo Report si apesi butonul si gata

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Dai la profilul ei si mai jos de prieteni, ai : blocheaza /denunta aceasta persoana, si dupa trebuie sa bifezi motivul pentru care o denunti

| Allinutsa a răspuns:

Eu am o intrebare, cum imi retrag denuntul pe facebook?big grin

| Alexa_Laura_1997 a răspuns:

Miam facunt un nou cont de facebook, si nu mai am nevoie de cel vechi.Si i-am uitat si parola celui vechi. ajutati-ma sa imi sterg contul cel vechi!