| anonim_4396 a întrebat:

Help!
o colega a postat poze pe facebook cu mine, si nu vrea sa le stearga.
Acele poze sunt proprietatea mea.Cum sa denunt, dar nu sa blochez accesul ei la pozele mele, sa denunt in sensul ca facebook sa-i stearga poza aia. Vreau doar sa nu mai fie poza aia acolo si atata tot.crying
va rog ajutati`ma!
Funda!

5 răspunsuri:
| Optimus7 a răspuns:

Esti baiat? Daca da te-ai gandit ca ii poate ii place de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri la poza si dai denunta fotografia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms de raspunsuri, am facut tot ce mi-ati zis si imi blocheaza accesul la facebookul ei.atat.

| Bibii16 a răspuns:

Pai intri la poza despre care vorbesti...Si dai "Denunta Aceasta Fotografie"...Chiar sub poza unde mai scrie si alte chesti: Eticheteaza etc
Fundita?big grin

| deyass a răspuns:

Pai nu stiu cum dar ca sa te razbuni un pic pe ea pune si thu o poza nasoala cu ea pe hi5 thau...sau spargei parola de hi5tonguetongue.