| stefyeli a întrebat:

Pentru astia care se pricep la calcuilatoiare, internet! mersi :*. uitati care e problema. un tip ma tot agreseaza... am reusit sa il blochez pe facebook, meseenger si telefon. dar acum a pus o filmare cu mine pe youtube in care isi bate joc pur si simplu. asa ca va cer sfaturi ce sa fac? cum pot sa fac sa denunt aceea persoana la youtube. sa stearga filmarea. cuim procedez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o plangere la politie daca te agreseaza. Youtube daca va sterge filmarea el pune alta in loc si tot asa.

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Http://sigur.info/
safernet.ro----asta e mai bun

| RazzyFUnik a răspuns:

Cel mai rapid - daca stii unde sta, noaptea il filezi si tratezi ca in evu mediu problema
cel mai greu - depui reclamatie la politie si astepti si astepti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Denuntal...la comentariul lui mi se pare ca este un angrystergerea comentariuluibig grin)si acolo te intraba de ce vrei la il denunti adica ce ti-a facut...sau daca nu cred ca la AJUTOR(este o aplicatie in coltul din dreapta)si incerci iar daca nu straduiestete sa nu mai intri pe youtube sau intreaba o persoana cunoscuta daca stie cum sa iti stergi contul.eu as spune sa iti anunti parinti(chiar daca te vor certa putin macar te vor sfatui ce sa faci mai bine). sper ca ti-am fost de ajutor.Sa ai o seara cat mai buna:*:*:*

| marculescumihai a răspuns:

Te-ar ajuta si sa dai un spam la videoclipul de pe youtube(adica sa-l semnalezi ca necorespunzator)! daca e considerat inadecvat sau jignitor va fi sters!

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Dai cu subsemnatul la politiehappy...Sau iti iei toti prietenii (baietii) si ii pui pe elhappy.