| friday a întrebat:

Cum descrieti o fata in urmatoarele situatii:
1. slaba ( de ce o considerati slaba )
2. normala (conditiile )
3. grasa ( de ce o considerati grasa )
Pentru cel mai veridic raspuns dau funda.

3 răspunsuri:
| Vaicedilema a răspuns:

Pai slaba o consideri dupa cum o vezi la fata daca e numa piele si os de exemplu. Normala e orice fata doar daca nu cumva are ceva mai special exemplu: limba despicata din nastere sau. si alte chesti ce nu is considerate normale de medicina. Si despre cum consideri o fata grasa as zice ca dupa cum e conturata, daca ii ies e burta 360 de grade din imbracaminte si din astea.

| geoox13 a răspuns:

Slaba,hm? Sla depinde la ce slaba fizic poate ca are anumite forme, sau ca pur si simplu este slaba.Normalanici cu prea multa sunculita nici sa i se vada coastele, Iar gras,. poate ca are niste surplusuri de kilograme sau poate ca asa o cred unii oameni ca pentru intalimea ei e pre dolofana.Nustiu ke sa zic oprikm in general baietii aleg fete cu forme frumoasre slabe. Sper ca ti-am fost de ajut-o fundita?

| nikoiose a răspuns:

Pai slaba pentru ca o cantaresc si vad ca arecant 30 de kg normala adica sa fie un mo0del si grasa sa o [pun pe catar si sa cantareasca 130 de kg