| NUUSTIU a întrebat:

Cum descrieti voi o dimineata la tara? Multumesc.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aer curat si sunetul animalelor din grajd e placut.

| Tiby a răspuns:

Hai sa imi pun imaginatia la treaba.
Pai asta cred ca e programul unui taran... :

5:30 : Scularea
5:31 : Cac*rea
5:33 : Dau cu gheata din fantana pe fata(DINTII II LAS NESPALATI)
5:34 : Pis*rea. firar. am uitat...
5:35 : Dau porcilor si celorlalte dobitoace sa se indoape.
6:00 : Hai sa mai halesc si eu ceva, nu numai animalele.
6:15 : Mi-a ajuns coltucul de paine care nu l-a mancat porcul. - > imbracarea pentru scoala
6:30 : Mi-am pus pantalonii aia murdari in fund si tricoul plin de noroi si ma pun sa parcurg 1616516 km pana la scoala.
7:45 : Da-i repede cu copiatul catorva teme...
8:00 : Firar. au inceput orele.
14:00 : Gata cu scoala. hai sa mai parcurg iar cei 1616516 km pana acasa. straight face
15:45 : Dau drumul la televizor sa vad singurele programe ce le pot vedea. si astea cu purici : Pr0 Tv, 4nten4 1, 7vr 1.
16:00 : Gata cu tv-ul ca vine factura mare si trebuie sa il vanda tata pe Gica(porcul) ca sa faca bani. iar eu nu vreau asta. Gica imi este cel mai bun prieten :X (o mica paranteza: I love you, Gica! :X [ laughing laughing laughing] )
16:01 : Hai sa mai hranesc o data dobitoacele...
16:35 : In sfarsit, GATA cu treburile, hai sa bat strazile si sa rup mingea in doua.
22:00 : Pe ceilalti tarani nu i-au mai lasat parintii sa dea cu piciorul in pamant in loc sa dea in minge. go home.
22:15 : Infulec repede ceva
22:30 : Stau si ma gandesc la ce am facut azi
00:00 : Filme +18! Go Go Go
01:00 : M-am cam plictisit. somn si de la capat...

Asa procedeaza taranii laughing toate astea au venit din imaginatie si ii rog pe toti sa nu o ia in nume de rau!
laughing Sper ca v-a placut!
Amin.

| lovelyii a răspuns:

Frumoasa plina de viata cu aer proaspat si multa bucurie laughing happy

| Heath a răspuns:

Cocosul alb si imputit te trezeste, iei un papuc si-i dai headshot, casti, te duci in gradina, iei apa plina cu moluste din lighean, te speli pe fata, te duci in bucatarie, mananci pita cu mustar si urda, te duci pe deal, stai cu oile, mulgi oile, te indragostesti de un cowboy si traiesti o frumoasa poveste de dragoste (optional), iei laptele muls, il bei, te duci acasa, faci curat in casa, te uiti pe cer, iei apa de la fantana, te duci la bar si vorbesti cu Ion despre problema efemeritatii din spatiul cultural al romanului, revii acasa, scoti cainele afara, te asezi pe pat, te gandesti la oi, adormi.