| BuburuzaZd a întrebat:

Cum dezactivez modul de siguranta de pe youtube?
Cel mai folositor raspuns primeste fundalove struck

10 răspunsuri:
| Roses a răspuns:

Daca ai canal YouTube: da-i pe "Canalul meu" si o sa-ti apara canalul tau:videoclipuri apreciate, preferate si comentarii. Da-i jos de tot si acolo scrie: Ajutor, Presa, Bloguri etc. Sub astea scrie SIGURANTA:activata sau dezactivata. Dai dezactivata si gata.

Sper ca te-am ajutat. :-)

| BuburuzaZd explică (pentru Roses):

Nu araresad

| Roses a răspuns (pentru BuburuzaZd):

Jos de tot, pe prima pagina, sa zic asa.

| BuburuzaZd explică (pentru Roses):

Scrie siguranta insa daca dau pe ea nu apare activeaza sau dezactiveazathinking

| Roses a răspuns (pentru BuburuzaZd):

Aaa...Asta nu mai stiu. Scuze! kiss Auzi, daca esti la scoala si faci informatica, intreaba-ti profesorul cum sa faci sa-l dezactivezi.

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns (pentru Roses):

Multumesc pentru sfat, de mare ajutor, dar te rog sa-mi spui acum, de ce nu mai pot distribuii melodiile pe Facebook sau in alta parte... nu mai apar iconitele alea.

| Roses a răspuns (pentru Rorro_Mexicanos_1985):

Asta nu stiu big grin

| XD_Dasha_1991 a răspuns (pentru Roses):

Dar eu nu găsesc funcția asta! De ce?

| Manutzu2003 a răspuns:

Cum se dezactivează Modul sigur:

derulați în partea de jos a oricărei pagini YouTube și dați clic pe „Siguranță: activată";
apoi, dați clic pe opțiunea „Dezactivat";
dacă ați blocat Modul sigur, vi se va cere să vă conectați și să introduceți numele de utilizator și parola pentru a confirma că doriți să dezactivați Modul sigur;
după ce v-ați conectat cu succes, derulați în partea de jos a paginii pentru a dezactiva Modul sigur.

| Guralau_Robert_1984 a răspuns:

Cum dezactivez modul de siguranta de pe youtube