| Pumba a întrebat:

Cum e la liceu?worried Am o frica uriasa in mine cand ma gandesc ca de la toamna o sa fiu la liceu. Si mi-e si mai frica cand ma gandesc ca mai bine de jumatate de clasa sunt oameni din satele de langa Iasi. Nu sunt un om rasist deloc doar ca pana acum nu am mai interactionat cu oameni de la tara si nu stiu care este comportamentul lor si felul lor de a fi. In plus mai este si faptul ca felul meu de a fi este unul mai serios(asta nu inseamna ca nu ma distrez si eu ca ceilalti), eu am tendinta de a ma gandi la cosecinte inainte de a face ceva(si aici ma refer la chiulit(am inteles ca se cam chiuleste la liceu)) si nu stiu cat de inghitit de ceilalti am sa fiu in ceea ce priveste lucrul acesta. Si eu chiulesc si mie imi mai sare tandara dar nu-mi place sa exagerez si din acest motiv mi-e frica sa nu ma prea inghita ceilalti. Deci cam cum este viata de liceu, privita si din punctele bune de vedere dar si din cele rele? Dau Fundita si Vot!happy

Răspuns Câştigător
| MegamortX a răspuns:

Si eu sunt la liceu din toamna si nu cunosc pe nimeni dar cred ca va fi ok
Trebuie doar sa fii tu insuti si totul va fi bine! Iar copii de la tara se vor comporta la fel ca toti ceilalti happy

5 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

La ce liceu esti?

| IoanaTempah a răspuns:

La ce liceu ai intrat?batting eyelashes

| JusTMeEmmY a răspuns:

Si eu ma duc la liceu din toamna, cls a 9a smug profil bio-chimie(farmacist ma fac laughing ) oricum viata de liceu e un nimic fata de viata de cartier, cu droguri, alcool si etc daca stii cum e viata asta la liceu no sa fie nici de cum asa(dar multi sunt de acolo asa ca au tendita de a se enerva mai repede si poate iti iei bataie chiar in prima saptamana laughing ) oricum vezi-ti de treaba o sa vezi ca o sa fie si vremuri frumoase si vremuri urate straight face
ps:ce profil esti? happy

| Pumba explică:

Economic 2(comert)happy

| adelinaade05 a răspuns:

Hey nu trebuie sa te sperii cu siguranta vei gasi pe cineva din clasa cu care sa te intelegi mai bine, viata de liceu e cea mai frumoasa si invata sa o traiesti la maxim si sa te bucuri de ea din plin!