| ionutenache142 a întrebat:

Azi am chiulit de la liceu cu inca 2 copii si am ajuns la usa si portarul nu ne-a lasat sa iesim si am sarit gardu in fata lui.O sa ne zica pe director avand in vedere ca portarul nu prea zice cand elevii chiulesc si directorul este in medical.Si sa imi spuneti cum sa imi motivez si eu absentele am 9 absente! Va rog mult de tot!

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Daca iti doresti un viitor bun mergi la scoala. E singura care face diferenta intre un director si un maturator (nu ca ar ceva rusinos).