| anonim_4396 a întrebat:

Mate-info la liceu cica este cel mai greu profil:
Cam cum este la mate-info?

4 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Pentru cei de la oras, din scoli bune de obicei, care au avut medii peste 8.5, e foarte usor.Pentru restu...nebulozitate.

| Aliaaa a răspuns (pentru GroparuVesel):

Si crezi ca cei de la tara, care poate nu au avut acelasi sanse, dar au muncit, nu merg la mate-info? Eu cunosc persoane venite de la tara care acum sunt printe cei mai buni la acest profil in licee de prestigiu

| GroparuVesel a răspuns (pentru Aliaaa):

Am zis eu ca nu merg?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum zici si tu este greu. mult matematica, fizica, informatica. daca nu iti place si nu te pricepi esti si mai greu