| Paty0810 a întrebat:

Cum e liceul? Cum ma pot acomoda? Sunt destul de ciudata, agitata, mult prea sincera si nebuna. Colegii de gimnaziu ma cunosc bine si le place firea mea, dar la liceu nu o sa cunosc pe nimeni.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai chill ca si eu eram smecher printre seriosi in generala si acum la liceu suntem toti smecheri si facem la traznai... O fata m-a violat pe la spate si eu sunt baiat si a intrat doamna de logica pe usa si s-a uitat la noi vreo 10 minute...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu e smecher deloc, si eu sunt inadaptabil dar ascund asta, pur si simplu lasa sa treaca totul de la sine si pastreaza legatura cu cei din generala, adica eu si acum am o legatura foarte stransa cu ei, plus ca la mine e clasa de fete, si eu sunt un pic misogin...

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

La liceu e foarte bine. O sa te adaptezi repede.

| Gabriella9980 a răspuns:

Uite, eu sunt a9a. Si si eu eram asa in prima luna de liceu.
Adica era totul nou pentru mine, mai ales colegii.
Dar m-am acomodat repede, o sa vezi ca te vei acomoda si tu :*.
Gaseste persoane de treaba cu care sa stai, nu te baga in seama cu figurantele, in liceu mai exista si figurante. Toata ideea este sa gasesti prieteni cu care sa ai macar cateva lucruri in comun, si crede-ma ca vei gasi. Sper ca te-am putut ajuta