| MariaDD a întrebat:

Cum e liceul Sf.Sava (Bucuresti)? Ce dotari are? Se poarta uniforma? Exista buffet in liceu? Ce limba straina de face la real stintele naturii? Aceleasi intrebari si pentru Gheorghe Lazar.

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Diverse laboratoare:fizica,chimie,etc., n u se poarta uniforma, exista bufet, engleza. La Lazar : tot aceleasi laboratoare, amfiteatru, engleza si franceza, exista bufet, sala de sport.
La Lazar sora mea este in ultul an de liceu si ii place foarte mult, la sava stiu de la colegi cate ceva. Lazar cred ca e mai frumos. Pace!

| MariaDD explică (pentru kzd):

La Lazar se poarta uniforma?

1 răspuns: