| 教皇 a întrebat:

Cum e pe clasa a 9 in liceul Alex. Odobescu din Pitesti pe mate-info? Cum sunt colegi din liceu? Care sunt materiile si la ce se dau teze? Profii sunt exigenti?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Nu invat in odo, dar stiu persoane care sunt acolo. Personal, mi se pare chiar bine acolo, in sensul ca nu e chiar mare stres cu invatatul ca in alte licee, profii sunt si buni si rai, depinde de noroc, stii cum e, nu poti sa ii bagi pe toti in aceeasi oala, dar in general sunt de treaba. Colegii nu stiu cum ar putea fi... depinde de generatie laughing.

Sunt la mate-info si eu, dar in alt liceu si vei da teza la romana, mate, info si la alegere intre chimie, fizica, biologie. Materiile in clasa a 9-a sunt la fel ca cele de pe a 8-a, numai ca nu mai ai civica(daca ai facut asa ceva), ai materia numita logica.

Iti urez bafta in noul an scolar, astept si alte intrebari. pa`pa