| 教皇 a întrebat:

Ce ore se fac la liceul Alexandru Odobescu pe profilul mate-info clasa a 9 fara bilingv? La ce se da teze? Si cate ore de mate si de info se fac pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Ai 3 ore de mate sau 4, de info nu stiu-2=3]. Verisoara mea a terminat a 12a anul asta, si ti-am zis ce mai stiam de la ea, ce facea in a 9a!

2 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Personal nu stiu sa-ti raspund, dar poti intreba pe www.admitereliceu.ro/forum, daca esti boboc poate iti gasesti viitorii colegi. Se vor face saptamana aceasta pe www.admitereliceu.ro si cate un profil personal pe care sa si-l poata completa fiecare pe site si niste "clase virtuale" cu elevii grupati pe licee si specializari, pentru a se gasi mai usor. Pana una alta exista deja forumul si sunt destui elevi pe acolo. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 de mate 4 de info... teze romana, mate, info si (biologie, chimie sau fizica)