| Aleeeeeeee a întrebat:

Cum e posibil? aproape data cand vreau sa visez ceva sau cineva imi spune sa-l visez, chiar il visez laughing. Aseara am vorbit cu un baiat pe mess si mi-a spus,, Va ma visezi la noapte happy, daca ma visezi de kiss " laughing si chiar l-am visat.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Subconștientul este de vină!
Pa, pa.

| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Pai inseamna ca te-ai gandit mult la ce ati vb, si la el si poate de aia l-ai visat...

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Simplulaughing
te gandesti la acea persoana mult, sau chiar daca tu nu iti dai seama "inauntrul" tau ca sa zic asa vrea sa il visezelaughing stiu nu are logice deci: e ceva normal cum e posibil? si mie mi se intampla fa-ti griji nu e nimic
sau daca tu crezi ca e asa de "complicat" consulta un psiholog

| daniela96d a răspuns:

Uneori chiar se poate intampla deoarece inainte sa adormi doar la chestia asta te gandesti... si au am patit asa si sincer mie mi-a placuttongue