| lari67 a întrebat:

De curand am intalnit un baiat, care mi-a placut. Am facut rost de id-ul lui, dupa care am vorbit. Nu spune prea multe, dar cand iese de pe mess imi pune semne din alea gen kiss-uri sau in love.Stiu ca e ciudat, dar, aseara ne-am vazut la inviere. Inainte sa merg, mi-a spus pe mess ca poate ne vedem pe acolo + din nou aceleasi semne! Am trecut si pe langa el, insa nu a reactionat cu nimic. astazi, cand am vorbit pe mess, mi-a spus ca m-a vazut dar nu stai sigur ca sunt eu. si dupa ce am vorbit, a folosit acelasi 'limbaj al semnelor' inainte sa iasa! La inceput cand am vorbit prima data, mi-a spus ca sunt draguta, insa nu spune prea multe si aasta ma pune pe ganduri! Este vreo sansa sa fim impreuna?
Multumesc pentru raspunsuri!

4 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Exista un singur mod de'a afla: vorbeste cu el. Spune'i ca il plac, etc...te descurcitu!
Bafta!

| Miley a răspuns:

Eu cred ca e normal sa iti faca semne:* sau love struck daca ti-a spus ca esti draguta inseamna ca sunt sperante de 5-10% sa fiti intr-o relatie.Dar incearca sa flirtezi cu el asa va ajunge pe la 50%winking.

| hastemele a răspuns:

Ionica dai niste sfaturi de parca gandesti cu un singur neuron

| andreutssa20 a răspuns:

Daca iti trimite "Kiss-uri si in love" pe mess asta nu inseamna ca te place... dar incearca sa vorbesti mai mult cu el si incearca sa aflii de la el daca te placehappywinking