| MusicIsLife a întrebat:

Cum e primul sarut? E cu limba sau doar ne atingem pe buze? Cum ar Trebui sa reactionez?

Răspuns Câştigător
| kri a răspuns:

Eu zic ca intai ar trebui doar cu buzele...ar trebui sa reactionezi uitandu-te la el si zambit... dupa parerea mea, funda?

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Depinde, primul sarut nu este neaparat cu limba, poate fi si o atingere usoara pe buze. Cum ar trebui sa reactionezi? Comporta-te normal, nu este nimic iesit din comun kiss. Bafta!

| PlasticMoon a răspuns:

Daca nu stii sa saruti nu te rusina.pur si simplu daca vezi ca "el" vine spre tine atingei buzele iar daca vrea mai mult lasa te dusa de val si lasa l pe el sa conduca happy.