| anonim_4396 a întrebat:

Buna tup primul sarut cum e doar pe buze?

3 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Este foarte frumos.Mai ales daca e primul.Nu conteaza cum o faci,pe buze doar, cu limba, fara... Daca exista contact intre corpurile voastre, respectiv buze, senzatia e unica!

| rolly14 a răspuns:

Sarut inseamna cu buzele intredeschise sau cu limba, asa pe buzew ar fi doar un pupic!happy Oricum un pupic e mult mai dulce si finut dupa parerea mea decat un sarut.

| emperatriz13 a răspuns:

Primul sarut e doar pe buze... sau nu neaparat depinde cum se nimereste... stii tuwinking