| Miki0258456 a întrebat:

Ce sa faci ca sa nu te indragostesti?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Ca să nu te îndrăgosteşti te înarmezi cu multă putere de a rezista tentaţiei absolute a unei fete adevărate care îţi poate face inima să mărească numărul de bătăi pe minut.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te retragi intr-un schit aflat ""in varf de munte"", daca se poate ar fi bine sa fie unul parasit sa nu mai interactionezi cu nimeni, si astfel vei avea toate conditiile sa-ti faci linistit si in tihna laba si sa-ti reversi toata dragostei unicei iubite; MANUELLA.laughing

| Skilline2012 a răspuns:

Trebuie sa fii puternic my friend (y)

| Hitler666MD a răspuns:

Intreaba-l pe RAY25TM

| UDM a răspuns:

Eu zic sa te castrezi.