| Mariixx a întrebat:

Heiii,am 16 ani si port aparat dentar, credeti ca este jenant atunci cand saruti pe cineva?

Răspuns Câştigător
| justgabriela a răspuns:

Nu este deloc jenant, am purtat si eu, si daca iti vine sa crezi, am avut un prieten caruia chiar ii placea sa ma sarute, nu stiu daca ma mintea ca sa ma simt bine, insa chiar asa imi zicea.
Trebuie sa saruti cu incredere!

17 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Ai sa patesti precum Sharon Spitz!laughing

| Fridăm a răspuns (pentru buzeduulci):

Sharon şi'a găsit iubit. Olden, parcăthinking Şi din câte îmi amintesc, nu l-a deranjat aparatul eilaughing

| DeeaDLove12 a răspuns:

Nu ca doar nu saruti cu dinti saruti cu buzele happy si suuunt multee fete cu aparat dentar care se saruta cu iubitii lor

| Azµre a răspuns:

Electrizant!

| Fridăm a răspuns:

Şi eu am avut aparat dentar, dar nu am avut ocazia să aflu. laughing Acum depinde şi de băiat, sunt unii cărora nu le place. De cât timp îl porţi?

| Mariixx explică (pentru Fridăm):

de aproape un an si jumatate

| Fridăm a răspuns (pentru Mariixx):

Şi mai trebuie să îl porţi mult timp?

| Mariixx explică (pentru Fridăm):

N-am idee, observ ca stomatologul ma cam lungeste, sper ca vara aceasta sa scap de elbig grin

| Fridăm a răspuns (pentru Mariixx):

Mult noroc! Eu l'am purtat aproape 3 anilaughing dar asta pentru că nu mi-am făcut din acela mobil, care mai trebuie purtat 6 luni după ce îl dai jos pe cel fix, ci mi'i l-a lăsat tot pe acela.

Răspuns utilizator avertizat
| shadow222 a răspuns:

Nu dc sa fie daca el te iubeste nu o sai pese

| Mariixx explică (pentru shadow222):

Ma intreb daca nu e ceva care il incomodeaza...eu stiu, voi baietii sunteti mofturosilaughing

| shadow222 a răspuns (pentru Mariixx):

Nu nu ar trebui sa il incomodeze

| Nutellajustforme a răspuns:

Si iubitul meu are aparat dentar si nu ma deranjeaza deloc. chiar mi se pare dragut. happy