| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Cum e viata in camin? laughing)) cel mai frica imi e de noptile nedormite

10 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Depinde facultate si de colegi. Am auzit si de studentii care plangeau ca nu pot dormii din caza unora care nu dormeau nici la ora 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce facultate ai intrat?

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

Automatica
ma gandesc ca o sa fie mai linistiti colegii

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

In Bucuresti? Suntem colegi de... universitate doar. Parca is alea din Grozavesti, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Campusul din Regie, Mariuco! Grozavesti-ul e cu UB. Nu ma baga in seama, is pe alta lume!

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

laughing)) scuze, am adormit
nu, nu in Bucuresti big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Da, da... e bine stiut ca barbatii adorm in cele mai nepotrivite momente!
Ah... am inteles! Succes, bobocelule!

| Th3AbSinTh3 explică (pentru anonim_4396):

Era un moment neprotivit(2 dimineata)? multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu mai lua toate replicile in serios! Esti liber sa dormi cand doresti, logic!
Cu placere!

| Anaais a răspuns:

De obicei, in camine e un pedagog care are grija de chestiile de genu'