| Valentin_Dolsheb_1998 a întrebat:

Cum este clasa a 8-a?
Grea/usoara?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te organizezi și înveți, nu va fi grea!
Succes pe mai departe.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Scuze ca ma bag si eu, serios? ii dai funda Legiuitoarei si nu lui @shermanbitzz.(Ce ti-a zis ea iti zicea si mamaie laughing )

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pentru mine a fost chiar usor...
a fost cel mai tare an petrecut la scoala, trebuia sa ne scada nota la purtare la vreo 10 din clasa laughing a fost nebunie totala
examenul acela nu e cine stie ce, a fost in prima generatie care l-a dat...
la romana faceam teste de pe o culegere si excat asa a fost si la examen, iar la matematica prima parte e usoara de tot, a 2-a mi se pare cea mai grea, trebuie sa ai grija la calcule si sa gandesti putin, iar partea a 3-a reprezinta geometria de clasa a 8-a, cea mai frumoasa geometrie happy (si chiar nu-mi place matematica).
eu zic sa dai mai mare importanta acestor 2 materii, dar ai grija si la celelalte pentru ca va conta si media.
eu am avut 9.20 fara sa ma straduiesc prea mult
mai e ceva, in clasa a 8-a dai teza si la istorie sau geografie, la alegere

| Danysan a răspuns:

E nasola amice laughing.Si toate care or sa vina in continuare.Dar daca inveti si nu te gandesti la gagicute te descurci :-p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca esti un mini Einstein sau un mini Guta.
P.S. Ce legatura exista intre clasa a 8-a si sex?

| NuMaContrazice a răspuns:

E grea, trebuie sa inveti mult.
E usoara pentru ca te distrezi mai mult la scoala, pentru ca sti ca e ultimul an cu vechii prieteni sad

| IulianDornianu61 a răspuns:

Sexiiii.

| shermanbitzz a răspuns:

E grea din cauza stresului ce se acumuleaza odata cu venirea acelui examen care este intr-o proportie hotarator pentru vreo meserie.E usoara ca numai profesorii de romana si matematica tin sa invatati materia in acel an si poate sa va penalizeze doar ca sa va impulsioneze din starea de inconstienta, ceilalti profi va vor lasa mai moale si va vor pune note mai mari pe motiv ca la admitere conteaza 50% media din generala, oricum la liceu te vei obisnui cu seriile interminabile de 5 si 6 rostite pe o gama larga de sunete provocand adeseori disonante si vei fi supus sa inveti din obligatie la toate materiile ca sa nu ramai corigent.O sa fie greu pentru voi sa va destramati colectivul in care ati convietuit si ati impartasit momente unice dar daca veti mai tine legatura intre voi dupa ce intrati in liceu veti avea de castigat de pe urma acestor prietenii legate timpuriu in cumpana maturizarii voastre.

| Mwrinella a răspuns:

Grea.