| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost clasa a 7 a pentru voi? Usoara? Grea? mersi :*

Răspuns Câştigător
| justme2025 a răspuns:

Pai a fost destul de usoara si amuzanta pentru mine. am avut colegi super si poate de asta. nu trebuie sa te gandesti ca te duci la o inchisoare. daca stii ca te distrezi si la scoala trece repede. Succes!

1 răspuns:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Usoara in afara de matematica. E putin cam grea cea de clasa a 7 a si a 8 a, dar nu exagerata daca intelegi si iti dai interesul putin o sa te descurci. Nu-ti face griji nu e cine stie ce, ca si celelalte clase de pana atunci. Fundita? Mersi!